Naši partneri

Pre Vašu spokojnosť a pohodlie Agentúra Sofia spolupracuje s rôznymi partnermi

Organizovanie svadieb, osláv, krstín, stužkových, plesov, karov, ale aj rôznych spoločenských podujatí so sebou nesie potrebu dať dohromady viac ľudí, vecí a zosúladiť to do posledného detailu. 
Aj preto sme sa rozhodli spolupracovať s ďalšími firmami, podnikmi či šikovnými ľudmi, vďaka ktorým budú Vaše akcie prichystané podľa Vašich predstáv. Vieme Vám zabezpečiť rôzny tovar či služby. Pri Vašej minimálnej staroslivosti sa my budeme snažiť o Vašu maximálnu spokojnosť.

CUKRÁREŇ SOFIA

Potrebujete tortu na svadbu, oslavu, výročie? Alebo zákusky ku kávičke, minirezy na sviatočný stôl či svadobné výslužky? Prípadne chcete Vašu oslavu či svadbu obohatiť candy barom, zmrzlinou alebo čokoládovou fontánou? Tak práve s týmto všetkým Vám šikovný tím z Cukrárne Sofia pomôže.

Vďaka nim môžete mať koláče aj bez práce 🙂

www.cukrarensofia.sk

Kostolná 172/2, 01301 Teplička nad Váhom

 

KAŠTIEĽ KRASŇANY

Túžite po svadbe v skutočne romantickom prostredí kaštieľa? Máte obrad v kostole a hľadáte vhodné miesto pre svadobnú hostinu? Alebo túžite po romantickom obrade pod holým nebom? Kaštieľ Krasňany a nádherný park sú tým miestom, ktoré hľadáte. Navyše je tu možnosť ubytovania hostí a taktiež usporiadania popraviek deň po svadbe. V kaštieli je, samozrejme, možné usporiadať aj oslavy, krstiny či iné spoločenské podujatia.

Kaštieľ Krasňany – s úctou k histórii.

www.kastielkrasnany.sk

Krasňany 21, 013 03, Žilina